xx

Prosím čekejte, probíhá načítání

Způsob úhrady

Faktura je kupujícímu vždy zaslaná spolu se zbožím v tištěné podobě. Při objednávce v našem hračkářství www.megahracky.cz nabízíme zákazníkům několik možných způsobů úhrady:

1) dobírkou
Za zboží zaplatíte až při převzetí objednávky od řidiče přepravní společnosti či poštovního doručovatele. Finanční hotovost přebírá přímo řidič přepravní společnosti nebo poštovní doručovatel.

2) v hotovosti při osobním odběru
Při osobním vyzvednutí v naší výdejně na adrese: Megahračky.cz, Tovární 174, Český Krumlov 38101, je možná platba pouze v hotovosti.

3) platbou převodem na účet
Při platbě převodem na účet je zákazníkovi samostatným emailem po potvrzení objednávky zaslána proforma faktura. Po připsání platby na náš účet, bude objednávka automaticky propuštěna k expedici. Při tomto způsobu platby jsou objednávky expedovány zpravidla v den přijetí platby. Proto je potřeba k termínu dodání přičíst 1-2 dny na převod z banky.

Bankovní údaje:
č. účtu: 231814538 / 0300
var. symbol: číslo objednávky

  • Buďte s námi v kontaktu
Copyright© 2016-2020 Modelina.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více

načteno za : 0.14
LEGO Group.© 2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.